Zápas: Velký Borek - SK Mšeno mladší přípravka

Datum: 20.9.2015
Rozhodčí:

Branky: 5x Hanzelín Matěj

Sestava: Vysloužil - Hanzelín Matěj, Horák, Mrowka, Baďurová, Franc, Hanzelín Mojmír

Dnes jsme zajížděli do Velkého Borku, kde jsme vždy hráli velmi vyrovnané zápasy. Domácí opět zvolili velmi malé hřiště, s kterým máme každoročně velké problémy. Od začátku jsme domácí zatlačili do defenzivy, ale byl to soupeř, který utekl do vedení. Poté ještě proměnil další dva brejky a my prohrávali již 0:3. V poslední minutě prvního poločasu sudí odpískal penaltu v náš prospěch po ruce jednoho z domácích obránců. Tu s přehledem proměnil Matěj Hanzelín. Do druhého poločasu jsme vlétli odhodláni zápas otočit a to se nám povedlo. Domácí se v celém druhém poločase nedostali k ohrožení naší branky a my naopak celý poločas dobývali. Nakonec se nám podařilo zvítězit 5:3! Všechny branky dnes vstřelil Matěj Hanzelín, který odehrál velmi dobrý zápas. Musím ale pochválit celý tým za odhodlání a za to, že po nepříznivém prvním poločase nic nezabalil a makal dál.