Zápas: SK Mšeno A muži - Sokol Dolní Beřkovice

Rozhodčí: Eder - Němeček, Stibůrek

Poločas 8:0

Branky: Guttenberg ml. 3, Závěšický 3, Valenta, Šledr, Dvorný

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Guttenberg st., Vaněk, Demen(55.Zabilanský) - Šledr(73.Kolumpek O.), Dvorný, Kolumpek R., Valenta - Guttenberg ml., Závěšický

V zápase s Beřkovicemi jsme chtěli potvrdit 3 body přivezené z Hořína. I když bylo opět velké horko, rozhodli jsme se na soupeře vlétnout a to se nám podařilo na výbornou - hned ve druhé minutě jsme šli do vedení. To nás nabudilo a celý první poločas jsme soupeře ničili aktivní hrou, když všichni hráči byli v pohybu a hosté absolutně nestíhali zachytávat naše akce. K tomu jsme přidali i kvalitní zakončení a v poločase svítilo na ukazateli skóre 8:0.

Ve druhé půli už tempo hry značně opadlo a s tím také naše soustředěnost, čehož využili hosté ke vstřelení 3 branek a nám se podařilo skórovat už pouze jednou, přestože jsme si šancí vytvořili dostatek.

Tak jednoduché a vysoké vítězství jsem nečekal. Hosté mohou být rádi, že nám ve druhé půli zvlhnul střelecký prach.