Rozhodčí: Šnýdr - Kotek,

Poločas 0:3

Branky: Dvorný, Valenta, Závěšický

Sestava: Hnízdil - Kolumpek D., Guttenberg st., Vaněk, Tyle(Demen) - Šledr, Kolumpek R., Dvorný, Valenta(Kolumpek O.) - Guttenberg ml.(Martínek), Závěšický(Zabilanský)

v prvním poločase se hrál pohledný fotbal z obou stran,ale branky jsme dávali pouze my. Domácí buď trefili tyč nebo je vychytal skvělý Hnízdil. Do kabin jsme šli s vedením 3:0 a o osudu zápasu se zdálo být rozhodnuto.

Bohužel ve druhé půli jsme úplně vyklidili pozice a dovolili jsme domácím nás zatlačit do hluboké defenzivy, z které jsme se nedokázali vymanit. A když jsme mohli v 82.minutě zápas za stavu 3:1 pro nás rozhodnout z penalty, tak jsme bohužel  neproměnili. Ale dnes stál fotbalový bůh na naší straně. Domácím se podařilo snížit na rozdíl jediné branky a dokonce v 91.minutě dostali možnost zahrávat pokutový kop, který však neproměnili a tak jsme si odvezli všechny body, což je vzhledem k průběhu druhé půle pro domácí celkem kruté. Ale hraje se na góly a my jsme dali o jeden víc.

Rozdílovým hráčem dnes byl Hnízdil, který si skvěle postavil tyče a k tomu předvedl několik skvělých zákroků.