Zápas: SK Mšeno A muži - SK Bělá pod Bezdězem

Rozhodčí: Zabilanský

Poločas 3:0

Branky: Guttenberg ml. 2, Závěšický 2, Kolumpek R.

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Vaněk, Guttenberg st., Zabilanský ml. - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Závěšický (Kolumpek O., Demen, Toan)

Do zápasu jsme nastoupili s velkou chutí a soupeř nestíhal zachytávat naše rychlé výpady. Po 15ti minutách už svítilo na ukazateli skóre 3:0. I nadále jsme byli nebezpečnějším mužstvem, ale bohužel už se nám nedařilo proměňování šancí. To dalo hostům nový impuls a také Bělá o sobě dala vědět, když si vytvořila několik slibných šancí. Ale hráči hostujícího týmu buď mířili vedle nebo je vychytal Hnízdil. Poločas tak skončil 3:0

Ve druhé půli už se hosté začali prosazovat i střelecky, ale my jsme vždy dokázali okamžitě reagovat, nepustili jsme je ke kontaktnímu gólu a nakonec jsme  zvítězili 5:3.

Z naší strany bylo utkání odehrané s výborným pohybem a oproti zápase v Bezně jsme daleko více a mnohem lépe kombinovali. Přestože se jednalo o přípravný zápas, a máme jistě ještě co zlepšovat, mám z naší předvedené hry velmi dobrý pocit.