Zápas: Slavia Velký Borek - SK Mšeno dorost

Poločas: 1:3
Poločas 1:3

Branky: Kašpárek,Sláma,Kolumpek

Sestava: Gorol - Gregor,Novák,Jelen,Karabáček - Klučina(45. Šámal),Kolumpek,Dvořáček,Sláma - Kašpárek,Petráni

Dnes jsme nastoupili k poslednímu zápasu této sezony,a samozřejmě jsme chtěli sezonu ukončit vítězně,což se nám povedlo. Již od začátku zápasu jsme to byli my,kdo diktoval tempo utkání. Do zápasu jsme nastoupili aktivně a odměnou nám byl brzký gól,který vzešel po nádherné kombinaci,kdy Petráni pěknou kolmicí našel Slámu,jehož ránu brankář vyrazil pouze ke Kašpárkovi a ten měl již snadnou úlohu - 0:1. I po vstřelené brance jsme byli aktivní a odměnou byl druhý gol,opět po nádherné kolmici tentokrát od Kolumpka,který našel skvěle hrajícího Slámu a ten si poradil jako zkušený mazák - 0:2. Domácím jsme toho moc nedovolili,ale po jednom z jejich rohu zachyboval Gorol a domácí vstřelili pro nás laciný gól - 1:2. Z inkasované branky jsme se ale nesesypali a do konce poločasu Kolumpek vstřelil třetí gól,když balón odražený od tyče doklepl do prázdné branky - 1:3.

Do druhé půlky jsme chtěli vstoupit aktivně jako v prvním poločase,ale spíše než domácí pro nás bylo těžším soupeřem úmorné vedro. Postupem času nám docházeli síly,čehož domácí začali využívat. Když v 65. minutě přeloboval domácí záložník cca z 30ti metrů,začali jsme se o výsledek strachovat - 2:3. Jenže i domácím začali docházeti síly a tak se nic výrazného do konce zápasu už nestalo. Ve druhém poločase toho kromě jedné branky k vidění moc nebylo. Bylo to dáno asi i tím vedrem,které dnes bylo opravdu vysilující. Nicméně jsem rád,že jsme těsný náskok udrželi a sezonu zakončili vítězstvím.

Za tuto sezonu bych hráčům chtěl poděkovat,ale taky je pokárat za to,že nechodili na tréninky. Bez tréninků se totiž vyhrávat nedá o čemž jsme se v několika zápasech přesvědčili. Teď si tak měsíc od fotbalu odpočineme,a poté se tvrdou prací vrhneme do letní přípravy.