Zápas: SK Slavia Velký Borek - SK Mšeno mladší přípravka
4 : 4

Datum: 31.5.2015

Branky: 2x Jedlička, Pokorný, Turková

Sestava:Dvorščík - Hanzelín, Turková, Pokorný, Jedlička, Franc, Mrowka

Dnes jsme zajížděli na půdu Velkého Borku, kde jsme měli sehrát hned dvě utkání. Do toho prvního jsme vstoupili velmi aktivně a vytvářeli si brankové příležitosti, ale domácí hráli dobře dozadu. Hodně zahušťovali hru před svým brankářem a my měli problém s finální fází. Nakonec jsme se ale první branky dočkali a to když Pokorný již poněkolikáté v sezoně všechny překvapil svým zatočeným rohovým kopem přímo do branky. Do poločasu se soupeři ale povedlo nenápadnou střelou srovnat. Po poločase bohužel opět přišla naše nechvalně známá pětiminutovka, během které jsme přestali úplně hrát a soupeř nás potrestal hned třemi góly. Nás to ale nepoložilo a začali jsme zase hrát svou hru. Nejprve korigoval skóre na 2:4 Jedlička tečovanou střelou. Poté dala branku Turková, když si svou slabší chvilku vybral brankář domácích a pustil odkopávaný míč. A na konečných 4:4 srovnával opět Jedlička. Kdyby se hrálo malinko déle, věřím, že bychom zápas strhli na svou stranu. Opět se projevilo, že i chvilková ztráta koncentrace nám dokáže zápas hodně znepříjemnit. Ale musím pochválit kluky za bojovnost, ukázali sílu, když i za nepříznivého stavu dokázali skóre alespoň srovnat.