Rozhodčí: Stibůrek - Šulc, Hamšík

Poločas 0:2

Branka: Valenta(PK)

Sestava: Hnízdil - Demen, Vaněk, Guttenberg st., Tyle(80.Zabilanský) - Kolumpek D.(65.Toan), Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Marek

Mimo úvodních 10ti minut, kdy šel sám na golmana Guttenberg ml. a 2x nebezpečně zakončoval Dan Kolumpek, jsme navázali na bezkrevný výkon z Beřkovic podložený spoustou hrubých individuálních chyb. A protože proti nám stál o dost kvalitnější soupeř, výsledkem je debakl.

Zlomovým momentem utkání byla poslední minuta prvního poločasu, kdy soupeř odskočil na 2:0 a první minuta druhé půle, kdy jsme opět zaspali a bylo to 3:0. Od té doby už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a k naší smůle to byli hosté z Vojkovic. Nám se podařilo vstřelit čestný úspěch z penalty po ruce hostujícího obránce.

Máme ještě dva pokusy si napravit reputaci, ale za týden v Tišicích nás nebude čekat nic lehkého. Musíme se semknout a bojovat. Dá se prohrát i se vztyčenou hlavou. To ale nebyl náš případ v utkání s Vojkovicemi.