Datum: 2.5.2015
Rozhodčí: Dvořák

Poločas: 0:0

Sestava: Gorol - Petráni,Novák,Jelen,Karabáček - Klučina,Kolumpek,Dvořáček,Sláma - Valenta,Janoušek

Stejně jako minulý týden jsme k zápasu nastoupili pouze v 11ti lidech. Věděli jsme,že nás čeká těžký protivník,ale nechtěli jsme dát svou kůži lacino. Od začátku se hrál opatrný fotbal s pár šancemi na obou stranách. Bohužel naše muška byl nepřesná,nebo jsme finální fázi vyřešili špatně. Hosté v prvním poločase hrozili z dalekonosných střel,které ale naštěstí míjeli naší svatyni. Nic vážnějšího se již v prvním poločase nestalo,a tak jsme odcházeli do šaten se stavem 0:0.

Ve druhém poločase jsme chtěli hrát tak jako v první půlce,bez chyb a znepříjemnit hostům hru. Bohužel jsme ale užv 48. minutě po chybě Gorola prohrávali,když neudržel dalekonosnou střelu hostujícího záložníka - 0:1. Po obdržené brance jsme byli jako opaření a hosté si vytvářeli další tutovky,při nichž se 2x zaskvěl Gorol,který tak napravil svou chybu. Bohužel jsme ale zápas dohrávali od 65.minuty v 10ti,když se nám zranil Jelen. Od té doby jsme se museli zatáhnout a spoléhat na brejky. Jenže v 75.minutě po sílícím tlaku vstřelili hosté druhý gól a bylo rozhodnuto. Navíc ještě na konci zápasu po přímém kopu upravili hosté skóre na 0:3.

První poločas byl z naší strany odehrán slušně,ale druhý jsme už byli na hřišti horším týmem. Hosté ukázali že právem patří na přední příčky tabulky a zaslouženě zvítězili. My doplácíme na své chyby, a také na těžký los. Teď jsme 2x po sobě hráli s týmy na druhém(Libiš) a třetím místě a za týden jedeme k lídrovi do Odolené Vody. Ale na to se samozřejmě nechci vymlouvat... hrát se dá s každým,ale v 11ti lidech to jde těžce.