Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - AFK Veltrusy

Datum: 3.5.2015
Rozhodčí:

Branky: 4x Hanzelín, 3x Jedlička, 1x Mrowka

Sestava:Dvorščík - Hanzelín, Burda, Jedlička, Pokorný, Franc, Mrowka

Dnes jsme sehráli první odvetu. V prvním utkání jsme se proti Veltrusům na jejich hřišti trápili v koncovce a to jsme chtěli dnes změnit. Bohužel začátek nám nevyšel a i přes náš tlak se dostal soupeř do vedení. Jedlička ale brzy srovnal a po secvičeném zahrání standardní situace, kterou zakončoval Hanzelín, jsme šli do vedení. Soupeř ale reagoval brzkým vyrovnáním. Do poločasu ale ještě vstřelil dvě branky Hanzelín a vedli jsme tedy 4:2. Ve stejném nasazení jsme chtěli vstoupit i do druhé půle, to se nám ale nepovedlo a Veltrusy snížily a poté dokonce srovnaly. Pak jsme se ale probudili a úřadovali my, díky čtyřem brankám v řadě jsme si vytvořili dostatečný náskok, ten se začal tenčit až v posledních dvou minutách, kdy jsme úplně přestali hrát a dostali dva zbytečné góly. I tak jsme rádi za předvedenou hru a doufám. že se to bude jen zlepšovat.