Zápas: SK Mšeno dorost - FK Pšovka Mělník

Rozhodčí: Tichý

Poločas: 1:3

Branky: Novák

Sestava: Gorol - Novák,Jelen,Macák,Karabáček - Sláma,Kolumpek,Ležal Luboš,Ležal Libor - Šesták,Janoušek

První mistrovský zápas pro nás nedopadl dobře. Od začátku jsme na hřišti působili ospalým dojmem a bez chuti tento zápas vyhrát. V 10.minutě se po dlouhém nákopu naše obrana nedohodla s brankářem Gorolem a hostující útočník měl již snadnou pozici - 0:1. Hned v 15.minutě opět po naší chybě v obraně jsme inkasovali druhou branku - 0:2. Poté jsme se trochu zmátořili,ale jen na chvilku. Ve 30.minutě totiž po rychle rozehraném přímém kopu a krásné kombinaci prostřelil k bližší tyči hostujícího brankáře Novák - 1:2. V tu chvíli jsme doufali,že náš výkon půjde nahoru a chvílemi to opravdu vypadalo,ale bohužel naše finální fáze byla špatná a většina šancí končila před velkým vápnem soupeře. Aby toho nebylo málo,dokonce poločasu jsme obdrželi ještě jednu branku - 1:3.

Ve druhém poločase jsme chtěli na soupeře vlétnout a nic mu nedarovat,ale bohužel se naše hra nezlepšila. Hosté ve druhém poločase zalezli a zahustili střed hřiště a my jsme si žádnou vyloženou šanci už nevytvořili. Hosté hráli co potřebovali a nám se nedařilo bohužel nic,ani jednoduché přihrávky. Je škoda,že když se nedaří celému mančaftu,chce to každý strhnout na sebe a nehraje týmově a to mě mrzí. Jestli chceme pomýšlet na 3 body v příštím utkání,musíme předvést o 100% lepší výkon než dnes. Dnešním výkonem se totiž na body pomýšlet nedá.