Zápas: FK Neratovice-Byškovice B - SK Mšeno muži A

Datum: 15.3.2015
Rozhodčí: Pixa - Knotek, Švancara

Poločas 0:0

Sestava: Hnízdil - Chmelík, Kolumpek R., Demen, Tyle(65.Hanuš) - Kolumpek D., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Wasyliw, Háze(65.Zabilanský)

Z utkání s lídrem tabulky jsme stejně jako minulý týden s druhou Libiší odešli poraženi. To je ale jediná podobnost se zápasem s Libiší, kde jsme se vůbec neprosadili. Na hřišti lídra jsme chtěli být mnohem odvážnější a tak jsme udělali drobnou změnu v rozestavení. Tato změna se ukázala jako účinná a my jsme s Neratovicemi hráli vyrovnanou partii. Do první šance zápasu se dostal Háze, ale bohužel mu zakončení vůbec nesedlo. Pak se 2x dostali do velmi dobré šance domácí, ale Hnízdil je vychytal. Na řadě jsme tedy byli my, ale bohužel Valentovi v rozhodujícím okamžiku míč nečekaně odskočil a poločas zakončila nevyužitá šance domácích.

Jako rozhodující se ukázala úvodní 15ti minutovka druhé půle. My jsme si vytvořili 3 obrovské šance, ale ani jednu jsme bohužel nedokázali využít a tak se potvrdilo otřepané nedáš - dostaneš - Gabčo dostal míč do běhu, náš stoper podklouzl a bylo to 1:0 pro domácí. Chvíli nato jsme dostali po rychlém brejku domácích na 2:0 a  na 3:0 jsme domácím sami nahráli. V tu chvíli nám bylo jasné, že s výsledkem už asi nic neuděláme, ale nezabalili jsme to a dál jsme se snažili o vstřelení branky, ale žádnou z našich šancí jsme nevyužili.

Prohráli jsme, ale herně jsme rozhodně nezklamali a po takovém výkonu jsme mohli ze hřiště odcházet se vztyčenou hlavou.