Rozhodčí: Šťastný

Poločas 0:2

Branky: Klučina 3x

Sestava: Gorol - Šámal,Novák,Jelen,Karabáček - Ležal Luboš,Kolumpek,Živný,Janoušek - Klučina,Šesták

Do dnešního zápasu jsme vstoupili aktivně po touze získat 3 body,které jsme už potřebovali jako sůl,což se nám podařilo hlavně díky skvělému prvnímu poločasu. Ukončili jsme tak velmi nepříznivou sérii 6ti prohraných zápasů v řadě.

Hned od úvodního hvizdu jsme domácí k ničemu nepouštěli a sami si vytvářeli velké příležitosti. Již ve 3.minutě se po centru Ležala dostal k balónu Klučina a nikým neatakován pohodlně zakončil do domácí svatyně - 0:1. S domácími brzký inkasovaný gól zamával a my si nadále vytvářeli tutovky. Další z nich proměnil v 10.minutě opět Klučina,tentokrát když sám před brankářem nezazmatkoval a zkušeně si poradil - 0:2. Poté se nám povedlo pár šancí zahodit,například tu největší když Klučina trefil tyčku,od které se balon dostal k Šestákovi,který pro změnu trefil druhou tyčku. Nemuselo nás to mrzet,neboť po další z pěkných akcí vstřelil Klučina hattrick - 0:3. Domácí si za celý poločas nevytvořili ani jednu gólovou šanci a do kabin jsme odcházeli s velmi dobrým výsledkem.

V kabině jsme klukům říkali ať se nenechají dosavadním výsledkem uspokojit,že nás čeká ještě dlouhých 45 minut a že nadále musíme hrát tu naší hru a domácí k ničemu nepouštět. Bohužel ale hned po nástupu z nás odpadla aktivita a zájem o to přidat ještě nějaké ty branky,čehož začali domácí pomalu využívat,když si začínali vytvářet šance. Do 60.minuty se nám dařilo držet vzadu nulu,ale poté už přeci jen domácí potrestali naší pasivní hru kdy vstřelili po centru gól,to když domácí hráč hlavičkoval ve vápně zcela neobsazen - 1:3. Domácí samozřejmě gól ještě více nabudil a následkem toho byl druhý gól v naší síti kdy domácí útočník propálil Gorola - 2:3. Poté kluci pochopili že takhle se hrát nedá a začali jsme naštěstí hrát to co nás zdobilo v prvním poločase. Jenže jsme nedokázali proměnit naše šance... S přibývajícím časem začali domácím téct nervy a důsledkem toho byla červená karta pro domácího záložníka který zápasnickým chvatem stylu kung - fu složil na zem Ležala a začal do něj bušit pěstí. Je až neuvěřitelné,že domácí s verdiktem červené karty nesouhlasili. Zápas jsme nakonec odbojovali a připsali si tak důležité 3 body.

Jsem velmi rád,že jsme tento těžký zápas zvládli a připsali si tak konečně výhru. Mrzí mě ale chování domácích hráčů i fanoušků,které překračovalo určité hranice a to nadávkami jak na naše hráče,tak i rozhodčího,který musím říct zápas odřídil přímo perfektně. Co mě ale těší tak je,že jsme se nenechali domácími vyprovokovat a nepouštěli se do zbytečných diskuzí.