Zápas: SK Mšeno muži A - TJ Sokol Tišice

Rozhodčí: Stibůrek - Kudrna, Vágner

Poločas 0:3

Branka: Guttenberg ml.

Sestava: Hnízdil - Zeman, Vaněk(83.Háze), Brož, Tyle(50.Chmelík) - Kolumpek D., Kolumpek R., Šledr(15.Guttenberg st.), Valenta - Guttenberg ml., Chorouš(58.Demen)

v domácím zápase s Tišicemi jsme chtěli začít mnohem aktivněji než minulý týden ve Vojkovicích. Bohužel toto naše odhodlání zůstalo v kabině a my jsme laxním přístupem umožnili hostům ovládnout hřiště  a byli jsme bohužel jen pouhými statisty při jejich představení. Za 20minut to bylo 3:0 a to ještě hosté spoustu šancí neproměnili díky vlastní neschopnosti nebo jim v tom zabránil Hnízdil. Náš zmar ještě umocnilo zranění dalšího hráče základu. Všichni jsme si oddychli, když sudí odpískal poločas.

V kabině jsme si řekli, že takhle to nepůjde a že musíme zvýšit nasazení, abychom neschytali debakl. Hosté s vědomím dostatečného náskoku polevili, čímž se hra vyrovnala a vyšší aktivita byla najednou na naší straně. Hostům se přestalo dařit a už zdaleka nebyli tak suverénní jako v první půli. Ovšem my jsme z mnoha našich šancí dokázali proměnit pouze jedinou a tak si hosté odvezli všechny body. Druhý poločas jsme sice odmakali naplno, ale to už bohužel na body nestačilo. Hosté ještě navíc v úplném závěru obdrželi zcela po právu 2 červené karty.

první a druhý poločas byl z naší strany jako den a noc. Za výkon v první půli jsme si body nezasloužili, za druhý možná ano, ale hraje se na góly a tak všechny body míří zaslouženě do Tišic.  Musíme se takových výkyvů vyvarovat a do posledního zápasu nastoupit koncetrovaně od začátku a urvat už zase nějaké body.