Rozhodčí: Novotný

Poločas: 3:1

Branky: Macák, Živný

Sestava: Gorol - Gregor,Novák,Jelen,Karabáček(84.Petráni) - Šámal,Kolumpek,Macák,Ležal Libor(75.Janoušek) - Ležal Luboš,Živný

Na půdě nováčka a posledního celku tabulky jsme nečekali jednoduchý zápas což se potvrdilo. Ze začátku jsme byli aktivnějším týmem a dostali se v 9.minutě po krásné kombinaci do vedení kdy se prosadil Macák - 0:1. V 15.minutě se po faulu na Ležala kopala penalta,kterou sám Ležal neproměnil,když zamířil pouze vedle domácí branky. Poté jakoby nás neproměněná penalta srazila a najednou jsme přestali hrát a začali kupit chyby. Jednu z nich po špatném odhadu Nováka využil domácí hráč,který sám před Gorolem nezaváhal - 1:1. Gól domácí samozřejmě nabudil a my jim dopřávali další šance. Druhý gól padnul po další chybě obrany a domácí odskočili na 2:1. do konce poločasu vstřelili domácí ještě jednu branku a to když Gorol chytil balón ve vápně,když mu přihrával Karabáček a domácí se z nepřímého kopu nemýlili.

Po ,,bouřce,, v kabině jsme do druhého poločasu nastoupili jako vyměněný mančaft. Postupnou kombinací jsme se dostávali k domácí brance,ale nedařilo se nám bohužel přesně zakončovat. V 55. minutě byla odpískána další penalta v náš prospěch,kterou si na starost vzal Živný a se štěstím propálil domácího brankáře - 3:2. I nadále po vstřelené brance jsme domácí tlačili k jejich brance ale nedokázali jsme pořádně zakončit. Od 60.minuty jsme hráli přesilovku a to když domácí obránce zastavil Živného,který běžel sám na bránu a jelikož byl poslední bránící hráč,byla červená karta na místě. Nabídnutou přesilovku jsme bohužel nevyžili i když v 85.minutě mohl Živný zařídit remízu,ale to by musel svůj samostatný únik na brankáře proměnit.

Poté přišel pro mnohé z nás nepochopitelně konec utkání. Jen pro připomínku na výsledkové tabuli svítila 88.minuta,když rozhodčí ukončil zápas... Myslím si,že za zdržování domácích hráčů,střídání,a přerušování hry,ubral rozhodčí zápasu max. 5 minut.... Věřím,že dodržet stanovený počet minut hrací doby +nastavení,dokázali by jsme vyrovnat. Nechci(a nebrečím) tu nad výkonem rozhodčího,ale kdo dnešní zápas viděl,udělá si obrázek o řízení zápasu sám.

Zápasu by více slušela remíza,ale bohužel jsme opět vyrobili chyby,které domácí ztrestali. Řekl bych,že zápas také rozhodla neproměněná penalta,věřím,že kdybychom jí proměnili a odskočili na 0:2 byl by zápas jiný. Bohužel se tak nestalo. Musíme zvednout hlavy a z posledních dvou zápasech,které nás čekají získat co nejvíce bodů aby se nám přes zimu lépe dýchalo.