Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - FC Mělník

Datum: 19.10.2014
Rozhodčí: Dvorščík

Branky: 2x Jedlička

Sestava: Dvorščík - Hanzelín, Turková, Jedlička, Pokorný, Baďurová, Mrowka, Živný, Franz

Dnes k nám zavítal soupeř, který budí respekt. Každoročně, se připravka Mělníka umísťuje v horních patrech tabulky a nám se jí bohužel ještě nikdy nepodařilo porazit. Dnes jsme nezačali vůbec špatně, avšak po chybě brankáře se dostal soupeř do vedení. To nás nesložiilo a stále jsme svědomitě bránili. Poté si soupeř vydobil dvoubrankové vedení, na které odvěděl přesnou ránou Jedlička. Do poločasu ještě Mělničtí zvýšili na 3:1. Druhý poločas už z naší strany tak dobrý nebyl, ale musím se přiznat, že jsem před začátkem utkání čekal daleko větší gólový příděl. Musim kluky pochválit, zápas od zápasu se zlepšují. Příští týden nás však čeká poslední podzimní klání a to v Klech, kde očekávám velmi vyrovnanou bitvu.

Trenéři: Zabilanský Jiří ml., Živný David