Zápas: SK Mšeno mladší přípravka - Tišice
11 : 6

Datum: 5.10.2014

Branky: 3x Jedlička, 2x Hanzelín, 2x Baďurová, 1x Pokorný, 1x Mrowka, 1x Albrecht, 1x Bartoš

Sestava: Dvorščík - Bartoš, Turková, Hanzelín, Jedlička, Baďurová, Albrecht, Mrowka, Pokorný, Franz

Dnes jsme doma hostili Tišice, které za sebou mají celkem slušné výsledky. My měli zlepšené sebevědomí po včerejším Memoriálu Josefa Babáka, kde jsme získali krásné třetí místo. Zápas pro nás nezačal dobře, dvě branky v naší síti nás ale nepoložili. Pokorný totiž následně snížil na 2:1, ale bohužel přišla další inkasovaná branka. Do poločasu, jsme ještě snížili na 2:3. O přestávce jsem hráče upozorňoval na chyby, které nemůžeme dělat a snažil se povzbudit v nich touhu po vítězství. Oproti minulým domácím zápasům byla cítit velká podpora ze strany rodičů a to nám velmi pomohlo. Do druhého poločasu jsme na soupeře vlétli jako uragán a brzo jsme zápas otočili. Poté jsme už soupeře do ničeho nepouštěli a v poklidu navyšovali svůj náskok. Za dnešní utkání hráčům moc děkuji a doufám, že nás výhra nakopne i do dalších zápasů.

Trenér: Zabilanský Jiří