Rozhodčí: Stibůrek - Princ, Šubr

Poločas 0:3

Branky: Guttenberg ml. 2, Zeman, Šledr

Sestava: Hnízdil - Zeman, Demen, Brož(83.Guttenberg st.), Tyle - Kolumpek D.(58.Matúšek), Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Závěšický(76.Chmelík)

věděli jsme, že Hořín bude chtít po sérii nezdarů doma naplno bodovat. My jsme ale byli  poučeni z minulého zápasu, kdy jsme začátek zápasu zaspali a tak jsme tentokrát do zápasu vlétli s velkým nasazením a od začátku jsme svým pohybem domácím zle zatápěli. Po sérii rohových kopů se na zadní tyči prosadil hlavou Zeman. Chvíli na to Guttenberg ml. využil chybu domácí obrany a zvýšil na 2:0. Úspěšnou úvodní 20ti minutovku jsme korunovali 3.gólem v domácí síti, když se nádherně z poza vápna trefil Šledr. I nadále jsme pak byli lepší a domácím jsme toho příliš nedovolili.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil a po další chybě domácí obrany zvýšil Guttenberg ml. na 4:0. Domácím se podařilo snížit po rohovém kopu, když jsme pozdě přistoupili k zakončujícímu hráči. Domácím to dalo naději, ale my jsme tentokrát nezpanikařili a utkání jsme kontrolovali. Po krásné individuální akci Valenty to mohlo být opět o 4 branky, ale bohužel bomba z jeho kopačky pouze rozezvonila tyč, která asi zvoní ještě teď.

Od začátku do konce zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě si tak odvážíme 3 body. Jen mi dělá starosti ztráta dalších hráčů.