Poločas 0:1

Branky: Guttenberg st., vlastní, rozhodující PK Šledr

Sestava: Hnízdil - Zeman(82.Zabilanský), Vaněk, Brož, Hanuš(46.Guttenberg st.) - Demen, Kolumpek R., Šledr, Valenta - Guttenberg ml., Kolumpek D.

nevím, jestli na tým měla vliv skutečnost, že se v týdnu rozhodl opustit náš už tak oslabený tým Hynek Tříška, který dal přednost působení ve třetitřídních Střezivojicích a po ztrátě našeho kanonýra Wasyliwa jsme tak přišli o dalšího ofenzivního hráče.

Každopádně zápas s rovněž citelně oslabenými Kly jsme nezačali vůbec dobře. Soupeř byl všude dřív a byl daleko nebezpečnější. Nám se nedařilo téměř nic a scházelo nám bohužel i nasazení. Logicky jsme tak byli potrestáni, když se hostům podařilo vstřelit úvodní gól ze standartní situace. Ani to nás neprobralo z letargie a po chvíli to mohlo být už 2:0, ale Hnízdil vytasil fantastický zákrok a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s větším odhodláním, zvýšili jsme pohyb, nasazení a hlavně důraz. Přesto jsme dostali po chybě v obraně druhý gól. Naštěstí nás to nepoložilo a dál jsme se pokoušeli s výsledkem něco udělat. Do hry jsme se dostali po standartní situaci, když Guttenberg st. hlavou usměrnil do brány cenr Valenty. Od té doby jsme soupeře přikovali na jeho polovině a tlačili jsme se za vyrovnáním. Otevírali jsme tím však okénka v obraně a Hnízdil nás podržel ještě jednou při obrovské šanci hostí. Vyrovnat se nám podařilo v 90.minutě, když míč skvěle zatáhl Valenta a dezorientovaný obránce hostí si centrovaný míč srazil do brány. Na penalty jsme byli úspěšnější, když Hnízdil hostům 2 penalty lapil.

Za první půli jsme si zasloužili prohrát, ale za bojovnost ve druhé půli jsme si minimálně bod zasloužili. Bod navíc nám vychytal Hnízdil.